Najlepsze studio do wynajęcia Kraków
- ceny już od 25,- zł/godz
- centrum Krakowa, ul. Studencka
Rezerwujesz, zadzwoń, tel. 609 167-898

Baśnie, bajki… Sesja “Balladyna”

Sesja, jakiej się podjęłam miała charakter baśniowo-poetycki. Zainspirowałam się utworem Adama Mickiewicza “Balladyna”, w związku z tym stylizacja modelki polegała na odwzorowaniu bohaterki, w tym przypadku-Aliny.

Wizażystka wykonała bardzo świetlisty, aczkolwiek bardzo wyraźny makijaż odzwierciadlający naturę niewinnej, dobrej Aliny. Mocnym punktem jest również warkocz, który jest ponadczasowym symbolem słowiańskiej urody. Ubranie miało nawiązywać do ówczesnej mody, z mocnym naciskiem na folk. W dłoniach trzymała dzbanek z malinami, które uzbierała wcześniej.

Modelka miała głównie pokazać strach, przerażenie, jednakże nie mogło to przysłonić głównej cechy jaką jest pokora, dobroć oraz niewinność. Obok modelki umieściłam rękę z nożem-jest to oczywiście Balladyna, która zostawia ślad krwi na koszuli Aliny. Oświetlenie polegało głównie na podkreśleniu pięknej stylizacji, w związku z tym umieściłam na środku kwadratowy softbox. Jest on wysoko nad modelką, ale oddalony o niecałe 1,5m.

Z boku, aczkolwiek trochę za nią jest lampa z dość wąską nasadką i czerwonym filtrem dający ciekawą poświatę. W ostatnich ujęciach dodałam również trzecią lampę ze snootem skierowaną na maliny.To tyle ze świateł. Aparat ustawiłam na czas 1/125, a przesłonę na ok 10/11. Szczegółowe dane lampa-quantuum S1200, o mocy 1200 WS z kwadratowym softem 60×60, zdaje się, lampa quantuum s400 x2+nasadka snoot oraz czasza z filtrem czerwonym.

06  
_AP14183

04

03

5555

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

_AP14096

_AP14115

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
3
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek Oceń!
Loading...


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*

x

Sprawdź również

Sesja Courtney Love X

Fotografią zajmuję się głównie amatorsko w wolnym czasie, już od kilku lat.Uwielbiam ...