Najlepsze studio do wynajęcia Kraków
- ceny już od 25,- zł/godz
- centrum Krakowa, ul. Studencka
Rezerwujesz, zadzwoń, tel. 609 167-898

Cennik i warunki wynajmu studia fotograficznego

Oferując wysoki komfort pracy w naszym studio fotograficznym i bardzo dobre wyposażenie, staramy się jednocześnie aby ceny wynajmu naszego studia były przystępne dla każdego fotografującego.

Ceny wynajmu studia fotograficznego

Minimalny czas wynajmu studia to dwie godziny.

Za pierwsze dwie godziny po 35,- zł/godz, każda następna godzina to 25,- zł/godz. Podane ceny są cenami brutto, faktura VAT.
Uwaga, w soboty, niedziele i inne dni świąteczne, oraz w godzinach wieczorno-nocnych (18-8) ceny wzrastają o 5 zł/godz.

Nie pobieramy opłat za normalne używanie teł fotograficznych, ale zastrzegamy sobie prawo pobierania opłat za zniszczone/zabrudzone tło, nie nadające się do ponownego użycia. Koszt 30,- zł za metr bieżący.

Nie pobieramy opłat za wykorzystanie rekwizytów podczas sesji.

Udzielamy rabatów w przypadku stałej współpracy.

Promocyjne ceny wynajmu studia fotograficznego

Staramy się wychodzić naprzeciw osobom realizującym niewielkie, niekomercyjne sesje, poprzez udostępnienie studia fotograficznego na warunkach promocyjnych.

Cena za wynajem na warunkach promocyjnych wynosi 49,- zł za 3 godziny.

Promocja obowiązuje w dniach od poniedziałku do piątku.

Promocja nie obowiązuje w dni świąteczne i wolne od pracy.

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w godzinach 9-12 i nie ma możliwości zmiany godzin promocji ani przedłużenia promocyjnych godzin wynajmu studia.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest, aby cały zespół przyszedł do studia i opuścił studio razem. Za wchodzące i wychodzące osoby odpowiada osoba zamawiająca studio.

Spóźnienia lub wcześniejsze wyjścia części zespołu, wyjścia na zakupy lub papierosa w trakcie sesji, odwiedziny znajomych w trakcie sesji, powodują utratę promocji i rozliczenie wynajmu studia na normalnych zasadach. Po prostu zespół wchodzi razem i wychodzi razem między godz. 10.00 a 13.00.

Naruszenie w/w warunków powoduje naliczanie opłat za studio po normalnych cenach, czyli 95,- zł za 3 godziny.

Ogólne arunki wynajmu studia fotograficznego

Dwie godziny to minimalny czas wynajmu, płatne również w przypadku odwołania sesji krócej niż 24 godziny przed jej rozpoczęciem sesji.

Od osób wynajmujących studio po raz pierwszy, pobieramy wcześniej zaliczkę. Osobom wynajmującym studio po raz pierwszy, nie przysługuje prawo odwołania rezerwacji.

Nietypowe sesje, np. duże grupy osób (castingi), itp… należy zgłaszać podczas rezerwacji studia.

W całym lokalu obowiązuje zakaz palenia, proszę nawet nie pytać czy wolno palić.

Nie zgadzamy się na obecność zwierząt.

Staramy się ciągle rozbudowywać studio, w uzasadnionych przypadkach możemy zakupić dodatkowy sprzęt lub tła w innych kolorach.

Jesteśmy bardzo elastyczni, rozumiemy że zdarzają się losowe przypadki, ale osoby które “zapomną” odwołać studio, znajdą się na liście “rezerwowej” z najbliższym możliwym terminem wynajmu po dniu 31 lutego 2158 roku 😉

Studio fotograficzne znajduje się w wydzielonej części lokalu, z osobnym wejściem i garderobą. Stwarza to doskonałe, niekrępujące warunki, do realizacji różnorodnych zdjęć.

Studio dostępne jest w każdy dzień tygodnia, do późnych godzin wieczornych.

Na ulicy przy której znajduje się studio jest możliwość zaparkowania samochodu.

Dojazd środkami komunikacji miejskiej jest bardzo łatwy, studio znajduje się 150 metrów od Rynku Głównego, kilka minut spacerem od dworca PKP/PKS, a 100 metrów od skrzyżowania obiok Teatru Bagatela.

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*