Najlepsze studio do wynajęcia Kraków
- ceny już od 25,- zł/godz
- centrum Krakowa, ul. Studencka
Rezerwujesz, zadzwoń, tel. 609 167-898

Sesja Courtney Love X

Fotografią zajmuję się głównie amatorsko w wolnym czasie, już od kilku lat.Uwielbiam delikatne kobiece portrety, najbardziej w wersji czarno-białej 🙂 Czego dowodem jest oto poniższa sesja.

W poniższej sesji inspiracją dla mnie była sesja Courtney Love x Nasty Gal. Zależało mi głównie na bardzo kobiecych portretach z wyraźnym, mocnym makijażem.

Stylizacja i makijażem zajęła się  Mélusine (Magda). Wykonała ona cudowny makijaż z mocno podkreślonymi oczami idealnie pasował do zdjęć czarno-białych.

Włosy postanowiłam zostawić rozpuszczone. Podczas zdjęć użyłam również wiatraka, aby delikatnie rozwiać włosy mojej modelce Magdzie.

Modelka w pierwszej stylizacji miała na sobie czarną dopasowaną sukienkę podkreślającą figurę a zarazem sprawiająca wrażenie dziewczęcej.

Przy tym zdjęciu modelka znajdowała się na białym tle; dzięki pomocy mojego asystenta trzymającego wiatrak zostały lekko rozwiane włosy Magdy 🙂

Do oświetlenia zostały użyte softboxy; jeden główny z przodu i dwa małe po bokach doświetlały tło. Zdjęcie postanowiłam przy ostatecznej obróbce wykonać b&w. Dzięki temu makijaż i mocne oko zostały jeszcze bardziej podkreślone.

Druga stylizacją Magdy była czarna dopasowana, krótka sukienka z kołnierzykiem i szpilki. Chodziło tutaj głównie o wyeksponowanie kobiecości a zarazem całość nabrała dziewczęcego wyrazu.

Przy wykonaniu tego portretu posłużyłam się modyfikatorem typu Beauty Dish. W efekcie końcowym modelka jest doświetlona i czarna sukienka nie stopiła się z tłem.

Gorąco polecam wykonywanie zdjęć w Studio Erica!!!

Była to dla mnie kolejna wspaniała sesja.

_MG_9806x

_MG_9847x

_MG_9910

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Hisilicon Balong

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
41
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek Oceń!
Loading...


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*

x

Sprawdź również

Baśnie, bajki… Sesja “Balladyna”

Sesja, jakiej się podjęłam miała charakter baśniowo-poetycki. Zainspirowałam się utworem Adama Mickiewicza ...