Najlepsze studio do wynajęcia Kraków
- ceny już od 25,- zł/godz
- centrum Krakowa, ul. Studencka
Rezerwujesz, zadzwoń, tel. 609 167-898

Sesja – “Girl, rapier and the dream”

Od jakiegoś czasu, głównie w Studio Erica bawię się i uczę fotografii studyjnej. Tym razem zdecydowałem się na kontynuację projektu zainspirowanego “Study of Pose” Coco Rocha. Swego czasu sprowadziłem tę książkę (jeszcze nie było jej w Polsce) i zafascynowały mnie możliwości jakie daje najprostszy możliwy zestaw – czyli modelka, body i puenty.

To kolejne podejście i nie powstrzymałem się od użycia jako rekwizytu rapiera pojedynkowego i kapelusza. Przynajmniej do kilku zdjęć. Sam rapier jest majstersztykiem wykonanym przez jednego z najlepszych płatnerzy w Polsce, co nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla zdjęcia, ale stanowi miły akcent.

Cała ta sesja możliwa była wyłącznie dzięki Jadwidze Koc, której zawodowe przygotowanie baletowe pozwala nam na pełną komunikację dotyczącą ruchu, ustawienia ciała i wszystkich elementów na które składa się taka sesja. Świetny makijaż wykonała Ewelina Dęgoszewska.

Jak ustawiłem lampy? Samo ustawienie było łatwe, mocne światło z beauty dish’a jako główne i delikatne wypełnienie z dużego softa z drugiej strony. I tyle. Znacznie trudniej było utrzymać modelkę ‘w świetle’, ze względu na dynamikę ruchu.

studioerica13

studioerica12

studioerica11

studioerica10

studioerica07

studioerica03

studioerica02

studioerica09

studioerica08  

studioerica01

studioerica04

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
0
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
Podziel się z przyjaciółmi:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek Oceń!
Loading...


Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*

x

Sprawdź również

Baśnie, bajki… Sesja “Balladyna”

Sesja, jakiej się podjęłam miała charakter baśniowo-poetycki. Zainspirowałam się utworem Adama Mickiewicza ...