zadzwoń teraz, tel. 609 167 898

Cennik i warunki wynajmu studia fotograficznego

Oferując wysoki komfort pracy w naszym studio fotograficznym i bardzo dobre wyposażenie, staramy się jednocześnie aby ceny wynajmu naszego studia były przystępne dla każdego fotografującego.

Warunki wynajmu

Osoba rezerwująca studio odpowiada za wszystkich uczestników sesji.

Dwie godziny to minimalny czas wynajmu, płatne również w przypadku odwołania sesji krócej niż 24 godziny przed jej rozpoczęciem.

Za pierwsze dwie godziny po 40,- zł/godz, każda następna godzina to 30,- zł/godz. Podane ceny są cenami brutto, faktura VAT.
Uwaga, w soboty, niedziele i inne dni świąteczne, oraz w godzinach wieczorno-nocnych (godz. 18-8) ceny wzrastają o 5 zł/godz.

Od osób wynajmujących studio po raz pierwszy, pobieramy wcześniej zaliczkę. Osobom wynajmującym studio po raz pierwszy, nie przysługuje prawo odwołania rezerwacji.

Studio wynajmujemy co 30 minut, więc nie ma możliwości wcześniejszego wejścia do studia, prosimy przychodzić punktualnie. Po sesji należy również opuścić studio napóźniej 5 minut po umówionej godzinie zakończenia sesji.

Nie pobieramy opłat za normalne używanie teł fotograficznych, ale zastrzegamy sobie prawo pobierania opłat za zniszczone/zabrudzone tło, nie nadające się do ponownego użycia. Koszt 40,- zł za metr bieżący.

Światło błyskowe to nie światło ciągłe. Z faktu, że aparat robi kilka zdjęć na sekundę, nie wynika, że tak samo mogą błyskać lampy studyjne. Zbyt szybkie i długie serie zdjęć powodują w najlepszym wypadku wyłączenie lamp na kilkadziesiąt minut, a niestety czasami ich spalenie.

Uwaga, studio usytuowane jest na pierwszy piętrze w prywatnej kamienicy. Z tego względu nie zgadzamy się na castingi oraz większe grupy powyżej 8 osób.

W całym lokalu obowiązuje zakaz palenia, proszę nawet nie pytać czy wolno palić.

Nie zgadzamy się na obecność zwierząt.

Staramy się ciągle rozbudowywać studio, w uzasadnionych przypadkach możemy zakupić dodatkowy sprzęt lub tła w innych kolorach.

Jesteśmy bardzo elastyczni, rozumiemy, że zdarzają się losowe przypadki, ale osoby, które "zapomną" odwołać studio, znajdą się na liście "rezerwowej" z najbliższym możliwym terminem wynajmu po dniu 31 lutego 2158 roku ;-)

Odpowiedzialność Studia za odwołanie rezerwacji w terminie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem sesji, ograniczona do wysokości wartości potwierdzonej rezerwacji.

Studio fotograficzne znajduje się w wydzielonej części lokalu, z osobnym wejściem i garderobą. Stwarza to doskonałe, niekrępujące warunki, do realizacji różnorodnych zdjęć.

Studio dostępne jest w każdy dzień tygodnia, do późnych godzin wieczornych.

Na ulicy przy której znajduje się studio jest możliwość zaparkowania samochodu.

Dojazd środkami komunikacji miejskiej jest bardzo łatwy, studio znajduje się 150 metrów od Rynku Głównego, niedaleko dworca PKP/PKS, 100 metrów od skrzyżowania obok Teatru Bagatela. Dokładna lokalizacja na mapie w zakładce Kontakt.

Promocyjne ceny wynajmu

Staramy się wychodzić naprzeciw osobom realizującym niewielkie, niekomercyjne sesje, poprzez udostępnienie studia fotograficznego na warunkach promocyjnych.

Uwaga, na czas pandemii zawieszamy wynajem studia na warunkach promocyjnych

Cena za wynajem na warunkach promocyjnych wynosi 49,- zł za 3 godziny.

Promocja obowiązuje w dniach od poniedziałku do piątku.

Promocja nie obowiązuje w dni świąteczne i wolne od pracy.

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w godzinach 9-12 i nie ma możliwości zmiany godzin promocji ani przedłużenia promocyjnych godzin wynajmu studia.

Warunkiem skorzystania z promocji jest Backstage, czyli relacja z sesji fotograficznej (zdjęcia i opis) na stronie studioerica.pl oraz Facebooku.

Relację należy zamieścić w ciągu 14 dni od dnia sesji i proszę nie pytać czy można później.

Uzyskanie zgód na wykorzystanie wizerunku uczestników sesji należy do osoby wynajmującej studio i ona też ponosi odpowiedzialność za ewentualne naruszenia praw uczestników sesji.

Osoba wynajmująca studio powinna uprzedzić pozostałych uczestników sesji o warunkach promocyjnych.

W przypadku roszczeń uczestników sesji i konieczności usunięcia relacji, będziemy traktować to jak niedopełnienie warunków promocji.

Niedopełnienie warunków promocji powoduje naliczanie opłat za studio po normalnych cenach, czyli 110,- zł za 3 godziny.
Cennik i warunki wynajmu studia fotograficzneg 5.00 z 5 na podstawie 34 ocen.

Zadzwoń teraz:

609 167-898

lub

Napisz do nas